Ü R Ü N L E R
  Yoğurt
  Peynir
  Tereyağı
  AyranS A Ğ L I K    İ Ç İ N


 
YOĞURT VE AYRAN KANSER HÜCRELERİNİN GELİŞİMİNİ ENGELLİYOR

Son yapılan araştırmalarda yoğurt bakterilerinin kanserin başlangıcını önlediği ve tümör hücrelerinin gelişimini yavaşlattığı saptanmıştır.
 
DOĞAL DENGE

Antibiyotik tedavisi gören hastaların , bağırsaklarında doğal dengenin bozulduğu bilinmektedir.İşte bu bozulan denge yoğurt tüketimi ile düzene giriyor.
 
YOĞURT AĞIZ VE DİŞ DOSTU

Japonya'da yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayınlanan araştırmalar, şekersiz yoğurdun nefes kokusunu giderdiği, diş taşı ve diş eti iltihaplarını doğal yollardan önlediğini ortaya koydu.


T E Z D E N

İşletmemiz rahmetle andığımız sevgili dedemiz, Hüseyin TEZDEN tarafından Ulu Mh. Altıngül Sk.No:21 BURSA adresinde, 1964 yılında kurulmuştur.

Hüseyin TEZDEN Bursa'nın Süt mamülleri ve tatlıları ile meşhur rahmetle andığımız Şaban SİRKECİ beyefendi'nin yanında yıllarca imalat ustalığı yapmıştır.

Dedemiz yılların verdiği ciddiyet ve ustalığının sayesinde çok kısa zamanda geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

Siz müşterilerimize daha iyi ve sağlıklı hizmet verebilmek için, imalatımızı İzmir yolu ürünlü mevkiinde modern bir tesise taşıdık.

Bursa Nilüfer ilçesine taşınan çok sayıda müşteri dostlarımızın istekleri doğrultusunda 2004 Eylül ayında ikinci satış birimimiz de ihsaniye de hizmete girdi.

Ülkemize ve Halkımıza yararlı hizmetler vermek üzere tam 40.YILDIR sürdürdüğümüz gıda sektöründeki hizmetimize, yenilikler katarak daha güzelini yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

TEZDEN SÜT VE GIDA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
H A B E R L E R
Yeni damak Tadınız!

Ayranımız tamamen hijyenik koşullarda ve el değmeden üretilir. İçinde hiçbir katkı maddesi yoktur.


Aktif Ziyaretçi: 1
Toplam Ziyaret :
97588
 
 
TEZDEN   |   ÜRÜNLER   |   İMALAT   |   İLETİŞİM
 

<<< webmaster >>>